Svētdiena, 2011.g., 11.septembris

190. Nav svarīgi, kāda ir jūsu reliģija, Dievs ir tikai viens
Svētdiena, 2011.g. 11.septembris, pl.19.15

Mana karsti mīļotā meita, saki Maniem bērniem, ka tad, ja viņi jūtas izmisuši vai vientuļi, viņiem ir jāvēršas pie Manis. Nekad agrāk nav bijis tā, ka tik daudzi no Maniem bērniem visā pasaulē savā dzīvē izjustu tādu tukšumu.
Bez virziena viņi kļūst izklaidīgi, ja tos tur uz atkritumu diētas. Ik dienas masu informācijas līdzekļi tos baro ar stāstiem, kas parāda visu ļauno, kas šobrīd ir pasaulē, un ar tik daudzām nemieru pārņemtām valstīm. Tad ir garīgās barības trūkums, un tās vietā – melu diēta, kad jums stāsta par pasaulīgo ambīciju brīnumiem. Tad, kad jūs tieksieties uz šiem mērķiem un sasniegsiet šos vēlamos augstumus, jūs atkal jutīsieties vīlušies.
Atcerieties, Es esmu jūsu Barība, bērni. Vienīgi caur Mani jūs atradīsiet patieso mieru, apmierinājumu un tīru mīlestību savā sirdī. Citur nekur nav iespējams iegūt šāda veida mieru.
Tagad katrs no jums – kuri ciešat bēdas jūsu sirdīs – vērsieties pie Manis. Atļaujiet Man jūs turēt un mierināt. Jūs, Mani bērni, esat Manas pazudušās, bet dārgās dvēseles. Daudzi no jums ir aizklīduši un nezina savu ceļu atpakaļ pie Mana ganāmpulka. Daži no jums ir izvēlējušies citu (atšķirīgu) ganāmpulku – ganāmpulku, kas nav Mans.
Klausieties Manu aicinājumu; kad jūs dzirdat Manu Balsi jūsu dvēselēs, jūs zināt Patiesību. Es. Es esmu jūsu ceļš pie Mana Mūžīgā Tēva. Atcerieties, ka daudzi no jums, kas dod dažādus vārdus Dievam, Visvarenajam Tēvam, joprojām pielūdz vienu un to pašu Dievu. Ir tikai viens Dievs. Tagad laiks ir tuvu, tas laiks, kad Viņa Godība tiks atklāta pasaulei. Nav svarīgi, kādas ir jūsu interpretācijas, Dievs Tēvs ir Mīlestība. Viņa Žēlsirdība ir visu visaptveroša. Nāciet; vērsieties pie Viņa tagad, lai arī kur jūs atrodaties pasaulē. Viņš gaida jūsu saucienu (aicinājumu).

Jūsu mīļotais Pestītājs
Jēzus Kristus

post-separator