Sestdiena, 2015.g. 7.februāris

1327. Es esmu jūsu vienīgais reālais mierinājums pasaulē, kas ir pret Mani
Sestdiena, 2015.g. 7.februāris, pl.21.37

Mana karsti mīļotā meita, Mana cīņa, lai panāktu mieru visiem Dieva bērniem un aizvestu katru cilvēku Jaunās Debess un Zemes godībā, ir pastiprinājusies. Es cīnīšos līdz galam, lai glābtu cilvēci no ļaunuma, ko viņiem nodarījis Mans pretinieks. Es lūdzu, lai visi tie, kuri mīl Mani un ievēro Manu Vārdu, saglabātu stiprumu, saskaroties ar naidu apstākļos, kad jums nāksies liecināt pret Manu Svēto Vārdu. Ja jūs noraidāt Manu Vārdu, tad jūs noraidāt Mani. Jums nav izdevies saprast Manas Nāves pie Krusta nozīmi.
Dzīvot dzīvi Manī, prasa lielu drosmi un izturību, jo jūs nekad neliks mierā, ja jūs atklāti atzīsiet savu ticību Man.
Es esmu jūsu vienīgais reālais mierinājums pasaulē, kas ir pret Mani. Es esmu jūsu glābšanas virve bangojošo ūdeņu laikos. Es Esmu Dzīve pati par sevi, un visas lietas, kas labas, nāk no Manis. Ļaunums nekādā formā nevar nākt no Manis, jo tas ir neiespējami. Līdz brīdim, kad pasaule atzīst, ka sātans pastāv, tā nekad nepieņems Dieva esamību.
Sātans un katrs kritušais eņģelis, kas ir izdzīts no Mana mīļotā Tēva Debesīm, rada naidu to dvēselēs, kuri ļauj grēkam viņus nožņaugt. Tieši caur lepnības grēku, nāk visi citi grēki. Lepnums bija Lucifera sabrukums. Lepnība ir grēks, ar ko cilvēks pats sevi pielīdzina ļaunajam. Lepnums būs cilvēces krišana.
Mīlēt Mani – jums tas ir jādara bez jebkāda nosacījuma, un tas nav viegls varoņdarbs. Mīlēt Mani – nozīmē turēties pie Dieva Vārda. Ja jūs no tā atkāpjaties, jūsu mīlestība pret Mani nokaltīs, līdz, galu galā, jūs dzīvosiet pēc jūsu pašu noteikumiem.

Jūsu Jēzus

post-separator