Sestdiena, 2014.g. 8.marts

1072. Tas ir tieši caur velna ietekmes, ka jūs kļuvāt netīri Manās Acīs
Sestdiena, 2014.g. 8.marts, pl.13.37

Mana karsti mīļotā meita, Svētā Gara spēks šajā laikā visā pasaulē visspēcīgāk izlejas caur šiem vēstījumiem. Sātana naids pār cilvēci visā pasaulē ir kļuvis intensīvāks, tāpat arī Svētā Gara spēks palielinās un ar lielu spēku dos triecienu ļaunuma saknei.
Vienmēr atcerieties, ka kaujas, kas pastāv starp Dievu un sātanu, ir par cilvēku dvēselēm. Un kamēr Mans Tēvs pār cilvēci izlej ik spēku un žēlastību, sātans pār dvēselēm pastrādā visa veida ļaunuma aktus. Daudzi cilvēki ir neuztverīgi pret to, kas notiek, un diemžēl daudzi atdod sevi paši labprātīgi, atverot sātanam savas dvēseles, ļaujot viņam tajās ieiet.
Tas var aizņemt kādu laiku, pirms sātans sevi patiesi izpauž dvēselēs, un tiem, kuri nepārtraukti meklē izlīgumu caur Mani, Jēzu Kristu, tiks dotas žēlastības nostāties pret viņu, lai pasargātu sevi no pakļaušanas darbībām, kas var novest pie pilnīgas izvirtības. Es neatlaidīgi aicinu visus, lai jūs lūgtos par dvēselēm, kas krīt par upuri sātana grēcīgajām shēmām (plāniem) un nodomiem. Lūdzu, deklamējiet (lasiet) šo lūgšanu:
Krusta Ceļa lūgšana (139) „Par spēku uzvarēt ļaunumu”.
„Dārgais Jēzu, pasargā mani no velna ļaunuma. Apklāj mani un visus tos, kas viņa klātbūtnē ir vāji un neaizsargāti, ar Tavām Dārgajām Asinīm. Dod man drosmi atraidīt viņu, un palīdzi man izvairīties no jebkuriem viņa mēģinājumiem ik dienu un jebkādā veidā iesaistīt mani. Amen.”
Lūdzu, neignorējiet Manu brīdinājumu par briesmām, kas pastāv, iesaistoties ar pašu nelabo, pakļaujoties viņa negantajiem ieradumiem.
Kad jūs pielīdzinieties viņa īpašībām, kas ietver melīgumu, savu iegribu apmierināšanu, sāpju nodarīšanu citiem un neslavas celšanu jūsu līdzcilvēkiem (viņu apmelošanu), tad jūs zināsiet, ka viņš jūs ir aprijis, un vienīgi caur Mani un tām žēlastībām, ko Es jums došu, jūs varēsiet izkļūt no tvēriena, kurā viņš jūs turēs.
Vienmēr piesauciet Mani, Jēzu Kristu, un savā sirdī ziniet, ka tas ir tieši caur velna ietekmes, ka jūs kļuvāt netīri Manās Acīs.

Jūsu Jēzus

post-separator