Sestdiena, 2011.g. 19.aprīlis

69. Seksuālā netikumība novedīs jūs ellē
Sestdiena, 2011.g. 19.aprīlis, pl.23.50

Mana meita, lai gan pasaule ir sadalījusies dažādos iedalījumos – tie, kas dzīvo vienkāršu un sakārtotu dzīvi, kas ir labklājībā un mierā, tie, kas cieš caur nabadzību un slimībām, vai, kuri ir kara vai varas upuri – visi viņi kļūs par lieciniekiem priekšā stāvošajam lielajiem notikumiem un brīnumam.
Daudzi ekoloģiskajās katastrofās saskatīs Dieva Roku. Citi teiks, ka tās liecina par beigu laiku; bet citi teiks, ka tām visām ir saistība ar globālo sasilšanu. Bet šajā laikā vissvarīgākais ir saprast, kas tas ir. Grēks, ja tas izplatās bezprecedenta līmenī, jebkurā gadījumā radīs sakārtotas dzīves iznīcināšanu. Bet, kad tas pastiprinās līdz pašreizējam līmenim, ko jūs pieredzat un novērojat visā pasaulē, tad jūs varat būt droši pārliecināti, ka šādas katastrofas ir Dieva Roku darbs.
Dievs, Mūžīgais Tēvs šādā veidā ir jau atbildējis un darbojies. Tagad, kad tuvojas sātana un viņa sekotāju iznīcināšanas laiks, Dieva Žēlsirdībā tiks atraisīti plašāki ekoloģiskie nemieri. Viņš darīs to, kas jādara, lai novērstu sātana, un visu viņa korumpēto marionešu darbību, kas samaitā tos cilvēkus, kuri siekalojas ap izredzēm iegūt bagātības un slavu, ko viņš tiem apsola caur viņa psiholoģiskā spēka pilnvarām.
Sātans iedveš ļaunās domas un darbības pietiekami vājās dvēselēs, lai viņas pakļautu savam pievilkšanas spēkam. Šādiem cilvēkiem var saskatīt kopīgas iezīmes. Tie ir egocentriski, apmāti ar pasaulīgām ambīcijām un bagātību, un atkarīgi no seksuālām novirzēm un varas.
Visi viņi beigu beigās nonāks ellē, ja tie turpinās cildināt antikristu, kas gatavojas padarīt sevi pazīstamu pasaulē.
Daudzi nevainīgi cilvēki netic ne sātanam, ne antikristam, ne īsti arī Dievam, Visuvarenajam Tēvam. Tātad viņi paliek ārpus visa. Tomēr viņi brīnās, kāpēc sabiedrība, kurā viņi dzīvo, ir sabrukusi. Viņi nesaprot, cik biedējoši strauji sabrūk tradicionālās ģimenes šūniņa. Viņi to uztver kā mūsdienu sabiedrības bēdu. Tas, ko viņi nezina, ir tas, ka sātana prioritāte ir vēršanās pret ģimeni. Tas ir tāpēc, ka viņš zina, ja ģimenes sabrūk, tad arī sabiedrība pilnīgi sabrūk. Daudzi to zina tāpēc, ka šodien tas kļūst arvien vairāk redzams visā pasaulē.
Tad paskatieties uz seksuālo netikumību. Jūs brīnāties, cik briesmīgi sabiedrība ir inficēta ar šo izvirtību. Vēlreiz, ko jūs nespējat saprast, ir tas, ka sātans ir atbildīgs par katru neķītru un netikumīgu aktu pasaulē. Tie no jums, kas nokļuvuši pasaules brīvās uzvedības – seksuālo noviržu un citu ļaunprātīgas izmantošanas juceklī, apgalvos, ka šie akti ir izklaides avots un, dažos gadījumos, ienākumu veids – bet jums ir jāzina arī tas, ka tie būs jūsu pase uz mūžīgajām liesmām ellē.
Katrs netikls (perverss) seksuālais akts, kurā jūs piedalāties, pat, ja tas ir tikai domās, tiks ierakstīts jūsu ķermenī, un jūs degsiet elles ugunīs mūžību. Katra cilvēka ķermeņa daļa, kas ir apkaunota ar nāvīgu grēku, sāpēs no elles ugunīm cietīs visvairāk. Kāpēc jūs to gribat? Daudzas nabaga nomaldījušās dvēseles neapzinās, ka viņām nekad nav teikta Patiesība – Patiesība, ka pastāv Paradīze, Šķīstītava un Elle.
Daudzi no Maniem labsirdīgajiem iesvētītajiem baznīcu kalpiem ļoti ilgu laiku nav uzsvēruši šīs mācības. Viņiem vajadzētu kaunēties. Es raudu par viņu gaidāmajām ciešanām, jo daudzi no viņiem paši īsti netic ellei. Tad, kā lai viņi spētu sludināt par tām šausmām, kas ir elle? Viņi nespēj, jo daudzi ir izvēlējušies vieglāko atbildi. “Dievs ir vienmēr Žēlsirdīgs. Viņš nekad jūs nenosūtīs uz elli. Vai tad ne tā?”
Atbilde ir – nē, Viņš tā nedarītu. Tā ir taisnība, jo Viņš nekad nevarētu uzgriezt muguru Saviem bērniem. Bet realitāte ir tāda, ka daudzas, daudzas dvēseles ir nobloķējis nāvīgais grēks, tās tika pamudinātas to izdarīt, kļūstot atkarīgas no saviem grēkiem, tos izdarot atkal un atkal, atkal un atkal. Tās atrodas tādā dziļā tumsā – jūtoties ērti savā pašu netikumībā – ka tās arī turpmāk, pat pēc nāves, izvēlas šo tumsu. Tās vairs nav iespējams glābt. Viņas pašas pēc savas brīvās gribas – kas ir dāvana no Dieva, kurā Viņš nevar iejaukties – ir izvēlējušās šo ceļu. Bet sātans var. Un viņš to dara.
Izlemiet, kuru dzīvi vēlaties, dzīvības ceļu pie Dieva, Mūžīgā Tēva Debesīs, vai sātanu, blēdi, kas aizvedīs jūs uz mūžīgās elles ugunīm.
Nav nekādu vēl skaidrāku paskaidrojumu par iespējamo iznākumu Maniem bērniem. Tas ir dēļ Manas Mīlestības un Žēlsirdības, ka Es jums mācu Patiesību.
Šis vēstījums nav domāts, lai jūs nedaudz pabaidītu, jo, ja Es jums neparādītu, kas jūs sagaida, Es nebūtu atklājis Manu Patieso Mīlestību uz jums visiem.
Pienācis laiks paskatīties Patiesībai acīs, ieraudzīt savu nākotni, un ne tikai sevis dēļ tas jums jādara, bet arī savu draugu un tuvinieku labā, dēļ jūsu mīļajiem, uz kuriem jums ir ietekme.
Uzvedība izraisa līdzīgu uzvedību. Negribot jūs varat aizvest nevainīgos sev līdzi mūžīgā tumsā.
Rūpējieties par savu dvēseli. Tā ir dāvana no Dieva. Tas ir viss, kas jums būs līdzi uz nākamo pasauli.

Jūsu Glābējs
Jēzus Kristus

post-separator