Sestdiena, 2011.g. 16.aprīlis

65. Ko jūs piedzīvosiet „Brīdinājuma” laikā, un lūgšana par tūlītēju apžēlošanu
Sestdiena, 2011.g. 16.aprīlis, pl.10.00

Mana mīļā meita, pacenties pēc iespējas ātri informēt pasauli par Maniem vēstījumiem, jo „Brīdinājuma” laiks pasaulē strauji tuvojas. Pasaki tām dvēselēm, kuras atsakās lūgties, lai atbīda malā savu lepnumu un nepatiku, un tagad vēršas pie Manis lūgt piedošanu. Ir skaidrs, ka daudzas, daudzas dvēseles nespēs izdzīvot šo nenovēršamo notikumu. Daudzas no šīm dvēselēm ir vienkārši slinkas, un kaut arī viņas kaut kuri dziļi sevī tic Dievam, Mūžīgajam Tēvam, viņas domā, ka kaut kad nākotnē… nu tad viņas pievērsīsies savai garīgajai dzīvei. Bet tas būs jau par vēlu.
Pastāsti pasaulei, ka šis notikums notiks, lai glābtu viņus. Daudzi šīs mistiskās pieredzes laikā nožēlos grēkus. Viņus pārņems dedzinoša sajūta, kas neatšķirsies no tās, ko izjūt dvēseles Šķīstītavā. Tas dos viņiem ieskatu par to, kam ir jāiziet cauri dvēselēm, kas nav pilnīgi tīras, pirms viņas var redzēt Debesu krāšņās gaismas. Vienkārši pieņemot, ka šāds notikums var notikt, viņi spēs to pārdzīvot. Vēršaties pie Manis un sakiet: “Lūdzu, ved mani ceļā uz Lielās Žēlsirdības gaismu un labestību, un piedod man par maniem grēkiem,”– un Es jums uzreiz piedošu. Tad, pēc „Brīdinājuma,” jūs savā dvēselē piedzīvosiet dziļu mieru un prieku.
Jauniešiem ir neērti lūgties
Daudzi cilvēki visā pasaulē šodien atsakās lūgties. Īpaši jau daudziem jauniešiem tas šķiet neērti un vecmodīgi. Viņi kļūdaini uzskata, ka, ja jau viņi tic Dievam, lūgšana nav nepieciešama. Tā nav taisnība. Tā ir būtiska, lai nonāktu Paradīzē, pēc kuras jūs tik izmisīgi kārosiet pēc savas nāves. Ja jūs paliekat grēkā, jūs nevarat baudīt šos brīnišķīgos svētkus. Tieši tāpat, kā jūs rūpējaties par savu ķermeni, rūpīgi izvēloties savu uzturu, uzturot sevi fiziskā formā, tieši tāpat jums ir jāsagatavo savas dvēseles. Nepievēršot uzmanību un nerūpējoties par savas dvēseles stāvokli, tā kļūst vāja, tai trūkst nepieciešamā uztura, lai nodrošinātu, ka tā vienmēr ir ideālā stāvoklī.
Lūgšana, izteikta par citu atgriešanu ticībā
Dēļ tiem ticīgajiem visā pasaulē, kuru ticība ir vāja, tagad uz tiem no jums, kuriem ir stipra ticība, gulstas milzīga atbildība. Šo lūgšanu – par atgriešanos ticībā – jums ir jālūdzas par citiem.
“Es lūdzu Tevi, Jēzu, Tavā Dievišķajā Žēlsirdībā apklāj šīs remdenās dvēseles ar Savām Dārgajām Asinīm, lai viņas var atgriezties ticībā.” Izsakiet šo īso lūgšanu to vārdā, kuriem, kā jūs uzskatāt, tas visvairāk ir nepieciešams.
Atcerieties, bērni, Manu brīnišķīgo solījumu. Beigu beigās Es triumfēšu. Sātans, blēdis, vienkārši nevar izdzīvot. Lūdzu, ļaujiet Man pasargāt jūs un vest jūs Sev līdzi. Nedodiet sātanam savu dvēseli. Es mīlu jūs visus. Lūdziet Man, lai Es katru dienu stiprinu jūsu ticību.

Dievišķais Pestītājs
Līdzjūtības un Žēlsirdības Karalis
Jēzus Kristus

post-separator

66. Pat nelielas Dievišķās Žēlsirdības lūgšanu grupas var glābt miljonus
Sestdiena, 2011.g. 16.aprīlis, pl.22.45

Mana mīļā meita, „Brīdinājuma” laiks ir tuvu, un tas notiks strauji, vienā acumirklī. Viss tiks apturēts to skrējienā, kad viņi būs liecinieki Manai Lielajai Žēlsirdībai. Kā viena no jūsu prioritātēm ir lūgšanas par visiem tiem, kas atrodas nāvīgā grēkā. Viņiem ir vajadzīgas jūsu lūgšanas, jo daudzi no tiem kritīs kā akmens miruši no šoka, ieraugot šausmas – kādas grēcīgas zvērības viņi ir izdarījuši – kā tās redzamas Manām Acīm. Lūdzoties Dievišķās Žēlsirdības lūgšanu grupā, pat, ja tā ir tikai neliela Manu uzticīgo un mīlošo sekotāju grupa, var glābt miljonus.
Mana meita, Es jums nedošu šī lielā notikuma datumu. Bet variet būt pārliecināti, ka tagad pasaulei ir pienācis laiks, tā kā ļaunums turpina pieaugt un izplatīties pa visu pasauli, tad arī Mana Tēva Roka tagad visur kritīs. Viņš vairs nestāvēs malā un neļaus šiem ļaunajiem grēciniekiem, kas ir aliansē ar pašu sātanu, iznīcināt vai inficēt Manus bērnus. Kauns par tiem ar sevi apsēstajiem grēciniekiem, kurus Es joprojām mīlu, neskatoties uz viņu grēku ļaunuma traipu. Es aicinu jūs tagad lūgties par viņu grēku piedošanu.
Tāpat kā notiks „Brīdinājums”, tā arī tagad cilvēci piemeklēs ekoloģiskās katastrofas. Lūgšana tagad ir jūsu vienīgais ierocis, Mani bērni, lai glābtu sevi un cilvēci no elles ugunīm. Kad „Brīdinājums” būs beidzies, visu pārņems miers un prieks. Un tad sāksies vajāšanas, ko veiks Jaunā Pasaules alianse. To spēks tiks vājināts, ja pietiekami daudzi no jums izplatīts atgriešanos ticībā un nenogurstoši lūgsies.
Nebaidieties, Mani mīļotie sekotāji, jūs strādāsiet cieši kopā, lūdzoties par cilvēces pestīšanu. Un šajā procesā jūs glābsiet miljoniem dvēseļu.

Jūsu mīļotais Pestītājs
Jēzus Kristus

post-separator