Pirmdiena, 2011.g., 12.decembris

280. Garīgā greizsirdība – tas ir kaut kas briesmīgs
Pirmdiena, 2011.g. 12.decembris, pl.19.00

Mana mīļotā meita, garīgā greizsirdība ir briesmīga lieta, un tā nomoka daudzus no Maniem vēstnešiem.
Tā nomoka arī tos Manus sekotājus, kuri jūtas izolēti un nedaudz vīlušies, kad Es izvēlos dažas dvēseles palīdzēt Man glābt cilvēci. Viņiem ir jāzina, ka Es mīlu tos visus vienādi.
Kā tas plosa Manu Sirdi, kad izvēlētās dvēseles jūtas apdraudētas, un, jo īpaši, no citu izvēlēto dvēseļu puses.
Katrai dvēselei, ko Es izvēlos, ir dots cits uzdevums un lūgts sekot pa dažādiem ceļiem. Kopsaucējs vienmēr ir viens un tas pats. Es vēlos, lai visi Mani vizionāri, reģi un pravieši uzņemas Svēto Misiju – glābt dvēseles.
Es izmantoju dažādas dvēseles ar pazemīgu sirdi, lai varētu īstenot Manus mērķus.
Sātans vienmēr centīsies novērst no Manis izvēlēto dvēseļu sirdis, nonievājot tās. Viņš zina, kā pieskarties atkailinātajām nervu stīgām viņu dvēselēs, stāstot tām, ka citas izraudzītās dvēseles ir svarīgākas par viņām.
Pēc tam viņš rada sāpju sajūtu viņu sirdīs un skaudību. Tas nozīmē, ka tā vietā, lai mīlētu vienam otru un paliktu žēlastības stāvoklī, viņiem ir kārdinājums skatīties vienam uz otru no augšas. Daudzos gadījumos viņi nekavējoties atsakās viens no otra un ļauj lepnības grēkam iebrukt viņu dvēselēs.
Tik daudzi no Maniem sekotājiem ne vien nemīl Manus izvēlētos vizionārus, reģus un praviešus, bet arī izturas pret viņiem ar nicinājumu tādā pat veidā, kā izturējās pret Mani paštaisnie farizeji.
Manā laikā uz Zemes viņi pētīja un pētīja katru Vārdu, kas nāca no Manām Lūpām. Nostādīja Mani dažādās viltīgās (divdomīgās) situācijās, lai pēc tam pierādītu, ka Es esmu melis. Tieši tāda pat būs attieksme arī pret Maniem mūsdienu praviešiem un citiem vēstnešiem. Sātans moka Manus sekotājus, ieliekot viņu prātos šaubas par Maniem vēstnešiem, jo vēlas diskreditēt Manu Svēto Vārdu. Tāds ir viņa mērķis.
Nenogurstoši lūdzieties, lai katram no jums var tikt dotas žēlastības cienīt Manu Vārdu, dotu caur Manu dārgo vēstnešu rakstāmspalvas.
Vēstneši, nekad neiekrītiet slazdā, nepieļaujiet garīgo greizsirdību. Tas ir jūsu necienīgi un atbalsojas Manā Sirdī kā zobens.
Mīliet viens otru.
Parādiet viens otram cieņu Manā Vārdā.
Tā ir vissvarīgākā mācība.
Ja jums to ir grūti izdarīt, tad visi pārējie jūsu darbi, veikti priekš Manis, būs bezjēdzīgi.

Jūsu Skolotājs un Glābējs
Jēzus Kristus

post-separator