Otrdiena, 2015.g. 27. Janvāris

1323. Jūs vai nu mīlat Mani saskaņā ar Manu Vārdu, vai nemīlat Mani vispār
Otrdiena, 2015.g. 27. Janvāris, pl.14.35

Mana karsti mīļotā meita, to prātos, kuri nikni noraidīs Svēto Dieva Vārdu, tostarp to, kuri jebkurā gadījumā ir pret Mani, un to, kas nepaliek uzticīgi Vārdam pilnībā, iemeslam nav nekādas nozīmes. Jūs nevarat teikt, ka jūs esat Mana Miesa, taču vienīgi ar daļu no savas miesas. Jūs nevarat Man teikt, ka mīlat Mani tikai ar daļu no jums. Jūs vai nu mīlat Mani saskaņā ar Manu Vārdu, vai nemīlat Mani vispār.
Kad jūs nodosiet Mani, jūs to izdarīsiet pamatojot savus iemeslus, kad jūs pieņemat melus par to, Kas Es Esmu, kāds Es Esmu un, ko Es teicu. Jūs, tāpat kā jūsu priekšteči (senči) pirms jums, izmetīsiet Mani ārā, un izvirzīsiet nepatiesas apsūdzības pret Mani. Jūs izmantosiet Manu Vārdu saskaņā ar savu interpretāciju, un tad apsūdzēsiet taisnīgos nežēlīgumā. Jūs šaustīsiet Mani ar savu nodevību pret Manu Miesu un nodarīsiet briesmīgas sāpes un ciešanas tiem, kurus jūs apsūdzēsiet ķecerībā Manā Svētajā Vārdā.
Lai jūs varētu atrast ik attaisnojumu sekot pa ceļu pretējā virzienā tam ceļam, kas tika izcirsts jums ar Manu Nāvi pie Krusta, iemesls tiks atmests malā.
Sātans ir liels Dieva bērnu apsūdzētājs un, kad viņš ir klātesošs to dvēselēs, kurās viņš parazitē, viņš izvirzīs katru apsūdzību pret Dieva bērniem, lai diskreditētu Manu Vārdu. Viņš jūs maldinās (mānīs), lai jūs būtu neziņā par mīlestību, kas Dievam ir priekš jums. Ja jūs esat ar viņu, viņš iznīcinās katru ticības kripatiņu, kas mīt jūsos. Viņš izmantos jūsu brīvo gribu – Dieva dotas tiesības – un jūs uzskatīsiet, ka varat dzīvot dzīvi bez Dieva.

Jūsu Jēzus

post-separator