Otrdiena, 2015.g. 10.februāris

1329. Pestīšanas Māte: Lūdzieties par mana Dēla Baznīcas uz zemes aizsardzību
Otrdiena, 2015.g. 10.februāris, pl.14.36

Mani dārgie bērni, ir svarīgi, lai jūs visi deklamētu (lūgtos, lasītu) Krusta Ceļa lūgšanas un skaitītu manu Vissvēto Rožukroni kā daļu no jūsu ikdienas lūgšanām. Jūs varat izvēlēties jebkuras lūgšanas, nav obligāti katru lūgšanu, bet tās, kas ir pēc jūsu izvēles. Manu Vissvēto Rožukroni ir jāskaita katru dienu pret ļaunā ietekmi.
Lūgšana jūs tuvina Dievam un aizsargā visu to dvēseles, kuri lūdz palīdzību manam Dēlam pret krāpnieka varu. Lūgšana ir visspēcīgākais ierocis pret ļaunumu, un jūs nekad nedrīkstat novērtēt par zemu varu, kādu ar to iegūstat.
Lūdzieties par mana Dēla Baznīcas uz zemes aizsardzību, un lūdziet manam Dēlam piešķirt Žēlsirdību ikvienam, kurš mēģina Viņu sist krustā. Šī Baznīca – mana Dēla Miesa un Templis – ir ceļš, caur kuru tiks dota visa slava Dievam. Mācības, Vārds un Svētā Euharistija, kas ir mana Dēla Jēzus Kristus Miesa un Asinis, bija Dāvanas, dotas cilvēcei dvēseļu pestīšanai. Jums ir jāaizstāv Patiesība un jāgatavojas pieņemt mana Dēla Žēlsirdību (Žēlastību).
Es aicinu jūs lūgties par to dvēselēm, kuri atspēko Patiesību, un izlūgt manam Dēlam izliet Viņa Žēlsirdību pār šīm dvēselēm. Mans Dēls ir Dzīve. Visa dzīve nāk no Viņa. Noraidiet manu Dēlu, un jums netiks piešķirta dzīve Viņa Valstībā, kas nāk.
Mans Dēls lūdza man atsaukties jūsu lūgšanām par to dvēselēm, kas noraidīs Viņu. Viņš dzird jūsu lūgšanas, kuras jūs piedāvājat par visiem jūsu mīļajiem un tiem, kas nespēs pieņemt Gaismu, kad tā spīd kā bāka un aptver cilvēci.
Dvēseles, kas apgaismotas mīlestībā un pazemībā, kas nepieciešama, lai saņemtu manu Dēlu, priecāsies. Tie, ar tumsu savās dvēselēs, izvairīsies no Gaismas, jo viņiem būs sāpīgi redzēt Patiesību.
Lūdzieties ar visu savu sirdi par dvēselēm, kurām ir visvairāk vajadzīga mana Dēla Žēlsirdība – tagad un, no šī brīža, katru dienu.
Bez jūsu lūgšanām, daudzi tiks zaudēti, un viņi mūžību vārgs pēc mana Dēla sabiedrības, bet Viņš nebūs tiem nekur atrodams.
Es atstāju jūs ar manu mīlestību, manu aizsardzību un manu mieru. Lūdzu, atbildiet uz manu aicinājumu par dvēseļu pestīšanu.

Jūsu mīļā Māte
Pestīšanas Māte

post-separator