Otrdiena, 2011.g. 2.augusts

155. Dievs Tēvs: Viens no vissteidzamākajiem vēstījumiem cilvēcei
Otrdiena, 2011.g. 2.augusts, pl.20.15

Es nāku Mana Dēla, Jēzus Kristus Vārdā. Es esmu Dievs Tēvs un vēlos sazināties ar visu pasauli. Tas ir Mans nodoms – atlikt Pārmācības (Soda) skarbumu, lai dotu cilvēcei iespēju atvērt viņu sirdis Patiesībai par Manu Eksistenci. Tiem, Maniem dārgajiem bērniem, ir jāzina, ka Es vispirms esmu Žēlsirdības Dievs un tad – Taisnīguma.
Mana Žēlsirdība ir sasniegusi galējās robežas. Dēļ lūgšanas spēka, Es atvilkšu Manu Roku atpakaļ Žēlsirdībā, lai cilvēks var mazināt naidu, kas izpaužas daudzās dvēselēs visā pasaulē.
Piesargieties, Mani bērni, kad Es jūs brīdinu, ka atteikšanās apstādināt grēka izplatīšanos radīs pārmācības, kas iznīcinās lielu daļu cilvēces. Tāda pārmācība (sods) nebūs pieredzēta vēl kopš plūdu laikiem, kas iznīcināja Zemi Noasa laikā.
Es nekad vairs neļaušu jums, Mani nepateicīgie bērni, iznīcināt tos, kuri ir izrādījuši uzticību Man. Tāpat Es nestāvēšu malā un neļaušu Vienotai Pasaules Kārtībai piesārņot Manis Radīto, Manus Bērnus, Manu Zemi.
Ņemiet to vērā, šis ir viens no pēdējiem brīdinājumiem, dots cilvēcei. Tagad novērsieties no grēka ceļa, un jūs būsiet glābti. Novērsiet sevi no aklās nodošanās sātana vilinājumiem, viņa apburošajam valdzinājumam, kas piesaista jūs ar patmīlības un materiālo brīnumu palīdzību. Ja jūs turpināsiet apgānīt šo skaisto pasauli – radītu ar Mīlestību pret jums – kā jūs to darāt, jums nekas vairs nepaliks, kam jūs turpmāk varētu nodarīt jebkādu kaitējumu.
Es esmu Mīlestības Dievs, lēnprātīgs, taču Manai Pacietībai ir pienācis gals. Tie, kuri turpina sakropļot un iznīcināt Manus bērnus caur kariem un pasaules finanšu kontroli, ziniet, ka jūsu dienas ir skaitītas. Jūsu iespēja tagad tikt atpestītiem, būs jūsu pēdējā iespēja. Ja jūs atbilstoši neatbildēsiet uz Manu Lielās Žēlsirdības dāvanu, kas ir „Brīdinājums”, tad jūs un jūsu līdzskrējēji tiksiet iznīcināti.
Manu Slavu iepazīs katrs vīrietis, sieviete un bērns. Tie, kuri izvēlas ceļu uz Manu Valstību, iegūs mūžīgo dzīvi. Tie, kuri negrib dzīvot tumsā, kuru pat iedomāties nespēj, tajā nenokļūs.
Sātana sekotāji, kas apzināti dievina viņa negodu (neģēlību), tagad dzirdiet Manu solījumu. Jums, Mani pazudušie bērni, „Brīdinājuma” laikā vēlreiz tiks piedāvāta Mīlestības un Miera Roka. Satveriet to, tā būs jūsu glābšanas riņķis, kas atgriezīs jūs Manas Mīlestības Patvērumā (Azotē).
Ignorējiet Manus lūgumus, un jūs cietīsiet mūžību, nekad neatgriezīsieties Manas lolotās Ģimenes klēpī.
Šis, Mana meita, tagad ir viens no vissvarīgākajiem brīdinājumiem, lai glābtu jūsu brāļus un māsas no mūžīgā lāsta mokpilnajām uguns liesmām.

Visaugstais Karalis
Dievs, Visvarenais Tēvs

post-separator