Otrdiena, 2011.g., 13.decembris

281. Es nespēju panest domas par tām dvēselēm, kuras sātans velk ellē
Otrdiena, 2011.g. 13.decembris, pl.20.15

Mana karsti mīļotā meita, tuvojoties „Brīdinājumam”, ir svarīgi, lai visi Mani sekotāji sagatavotos.
Visiem šiem ticīgajiem ir smagi jālūdzas par grēku piedošanu, lai izvairītos no Šķīstītavas sāpēm, ko pieredzēs lielākā daļa cilvēku pasaulē uz īsu laiku uzreiz pēc „Brīdinājuma”.
Lūdzieties, lūdzieties par visiem tiem, kas būs traumēti, ieraugot savas dvēseles stāvokli, kad „Brīdinājuma” laikā tiem atklāsies viņu grēki.
Viņiem ir jāsaprot, ka viņu grēki tiem tiks atklāti, pirms tie var tikt attīrīti no visiem grēkiem, lai viņi varētu ieiet Manā Jaunajā Paradīzē uz Zemes – Jaunajā miera, mīlestības un laimes laikā, ko katram no Maniem bērniem ir jāmanto.
Mana Sirds ir prieka pilna, jo Es nesu šo lielo Dāvanu cilvēcei. Tomēr Manas skumjas uzkavējas dēļ tiem, kuri vienkārši noraida šīs Jaunās Dzīves iespēju.
Man vajag tik daudz lūgšanu, bērni, lai var apturēt sātanu no to dvēseļu zādzības. Viņš turpinās to darīt līdz pat pēdējai minūtei.
Es nespēju panest domas par tām dvēselēm, kas tiks izvilktas no Manis, kliedzot un spārdoties protestā, kad viņš (sātans) un viņa mīluļi (favorīti) ievilks tos elles dzīlēs.
Palīdziet Man, bērni, novērst to caur jūsu lūgšanām.
Bērni, šīm dvēselēm ir jānoraida sātanu un viņa ceļus tiešā veidā, ja tie vēlas ieiet Jaunajā Paradīzē. Viņiem jāvēršas pie Manis labprātīgi, vai nemaz.
Viņiem ir divas iespējas: Jaunā Paradīze Zemes virsū vai mūžīgā lāsta dziļumi sātana sabiedrībā.
Nekad nešaubieties par elles pastāvēšanu, bērni. Apzinieties, ka katra nomelnējusi dvēsele pēc nāves tiek sātana dēmonu aizvilkta ellē un mūžību mocīta. Attiecībā uz visiem viņa solījumiem – sātans ir izveidojis šādām dvēselēm šausminošu spīdzināšanas stāvokli. Dēļ viņa naida pret cilvēci, šīs dvēseles cietīs ārpus to izturības robežām. Tomēr tām tas ir jāpacieš visas mūžības garumā.
Šīs dvēseles nezina, ko sātana solījumi nesīs?
Vai viņi nezina, ka bagātība, slava un vilinošais materiālisms veidos skaidru ceļu taisni ļaunā (blēža) rokās?
Mostieties, jūs visi, kamēr tas ir iespējams. Glābiet arī tos nabaga aplamos grēciniekus no šī briesmīgā viņu eksistences gala.
Jums nav daudz laika.
Sāciet lūgties par šīm dvēselēm jau šodien.

Jūsu Pestītājs
Jēzus Kristus

post-separator