Ceturtdiena, 2014.g. 6.marts

1071. Aplamais būs redzams kā pareizais un pareizais būs redzams kā nepareizais
Ceturtdiena, 2014.g. 6.marts, pl.13.45

Mana karsti mīļotā meita, kad cilvēki cenšas citus iedrošināt uz grēku, viņi to dara dažādos veidos, kas var nešķist acīmredzami.
Grēka kārdinājums ir vilinošs, un upurim vienmēr būs grūti izrauties no tā. Zādzībā grēcinieks tiks pievilināts ar galveno balvu, kas būs viņa, ja viņš piekritīs to zagt. Fizisko uzbrukumu un citu miesas bojājumu nodarīšanā upuris tiks kārdināts ar naidu, kas viņam tiks parādīts kā laba lieta. Viņš tiks pārliecināts, ka viņš vienkārši piedalās sodīšanā, kas ir nepieciešama taisnīguma vārdā. Citos gadījumos upuris tiks ievilkts grēka izdarīšanā un nesaredzēs tajā neko sliktu vai nepareizu, jo vilinājums būs tik pievilcīgs.
Grēks un kārdinājums iesaistīties tādā aktā vienmēr tiks parādīts kā laba lieta, kas ir nekaitīga, un daudzos gadījumos tas tiks uztverts kā pareizi, taisnīgi. Aplamais būs redzams kā pareizais un pareizais būs redzams kā nepareizais. Visā, kur ir iesaistīts sātans, it īpaši, kad viņš tajā ievelk cilvēkus ar katru iedomājamu iemeslu, lai tie pagrieztu muguru Dievam, viss būs ačgārni. Visur, kur ir klāt sātans, būs juceklis. Nekas nebūs tā, kā tam ir jābūt. No viņa invāzijas nevar nākt nekas labs. Dvēseles, kas piedalās viņa shēmās, grēka izdarīšanas laikā un pēc grēka izdarīšanas, cietīs no dziļa sirdsapziņas satraukuma (sarūgtinājuma). Šeit vissvarīgākā mācība ir – izvairīties no situācijas, kur jums ir darīšana ar kārdinājumu. Lai to izdarītu, jums ir jālūdz par izturību, lai paliktu žēlastības stāvoklī.
Lai neviens cilvēks nekad nenotic, ka viņam ir pietiekami daudz gribasspēka, lai izturētu spiedienu, kas tiek vērst uz viņu no ļaunā gara puses. Ja jūs tā uzskatīsiet, jūs kritīsiet – pēkšņi un negaidīti. Jums ir jāsaglabā modrība katru minūti, katru dienu, jo jūs nekad nezināt, kad ļaunais (sātans) atrodas darbā. Viņš ir ļoti viltīgs un ļoti piesardzīgs. Daudziem nav ne jausmas, kā darbojas sātans, bet viena lieta ir skaidra. Viņš nedos jums neko, kā vienīgi ciešanas un bēdas. Tādēļ jums katru dienu ir jālūdzas Svētā Erceņģeļa Miķeļa lūgšana.
„Svētais Erceņģeli Miķeli, aizstāvi mūs cīņas dienā, sargā mūs no samaitātības un ļaunā gara slazdiem.
Mēs pazemīgi lūdzam, lai Dievs viņu pārmāca.
Ak, Debess Karapulku Vadoni, mēs lūdzam,
lai Dieva spēkā Tu notriektu ellē sātanu un citus ļaunos garus,
kuri ložņā pa pasauli, cenšoties iznīcināt dvēseles. Amen.”
Sātans un katrs dēmons, kas klīst pa zemi, ļoti smagi strādā, lai jūs Man atņemtu šajā laikā – vairāk nekā jebkurā citā laikā, kopš Es staigāju pa zemi.
Jums ir jātur savas acis vērstas uz Mani un jāuzklausa Mani, tā, lai Es varētu turpināt jūs aizsargāt.

Jūsu Jēzus

post-separator