Ceturtdiena, 2011.g., 8.decembris

276. Jaunava Marija: Es piedzīvoju tādas pat ciešanas
Ceturtdiena, 2011.g. 8.decembris, pl.21.10

Mans bērns, kad es dzemdēju Jēzu Kristu, visas cilvēces Pestītāju, es biju kā jebkura māte. Mana mīlestība pret šo bērnu bija tik pāri plūstoša, ka es raudāju liela prieka asaras, kad es pirmo reizi redzēju Viņa skaisto Seju. Tomēr es zināju, ka loma, kuru es pieņēmu, nebūs viegla, lai gan tai pat laikā nekad nesapratu, cik grūts šis ceļojums būs.
Kad es paskatījos Mana dārgā, lolotā Bērna Sejā, nekam citam nebija nozīmes, vienīgi manai vēlmei visu laiku Viņu aizsargāt, neskatoties uz to, ko tas maksās.
Mana Sirds tad bija savienota ar manu Dēlu tāpat, kā tas ir šodien. Šī pati Sirds cieta vienotībā ar Viņu katrā Viņa dzīves uz Zemes brīdī.
Katru prieku, ko Viņš juta, arī es jutu. Viņa smiekli manā sejā ienesa smaidu. Viņa bēdas mani dziļi sāpināja.
Viņa spīdzināšana Viņa Krustā sišanas laikā bija jūtama ikvienā mana ķermeņa kaulā. Katra nagla, kas caurdūra Viņa Miesu, caurdūra manējo. Katru dunku (belzienu) un sitienu, ko Viņš saņēma no Viņa vajātāju rokām, jutu arī es.
Es piedzīvoju tās pašas ciešanas, tomēr es nebiju klāt daudzās spīdzināšanās, kas tika nodarītas Viņam, un, kas bija slēptas no manis un Viņa mācekļiem.
Šodien es ciešu kopā ar manu Dēlu – tāpat, kā tas bija tad – raudot rūgtas asaras, kad par Viņu ņirgājas šodienas pasaulē un izsmej publiski, uz skatuves un plašsaziņas līdzekļos, jo īpaši ateisti.
Kad es redzu savu dārgo Dēlu raudam par grēkiem, kuru liecinieks Viņš ir katru dienu, arī es raudu ar Viņu. Es redzu, jūtu un esmu lieciniece Viņa pastāvīgajām ciešanām cilvēces dēļ.
Jēzus Kristus, cilvēces Pestītājs, ir cietis par jums visiem, taču tik ļoti mīl jūs visus.
Es darīšu visu, kas no manis ir atkarīgs, lai izpildītu Viņa visdārgāko vēlmi – glābt katru dvēseli uz Zemes no ļaunā ķetnām.
Kad šī misija būs izdevusies, tad un vienīgi tad es varēšu priecāties mūžīgā mierā – kad mani bērni atkal apvienoties kā viens Jaunajā Paradīzē.
Lūdzies, mans bērns, lai visi tie, kuri lūdzas par dvēseļu glābšanu, lūgtu, lai neviena dvēsele netiktu izslēgta.
Ej mierā un turpini šo mana mīļā Dēla vissvarīgāko Misiju.
Es tevi sargāšu visu laiku.

Tava mīļotā Māte
Debesu Karaliene

(Šis vēstījums saņemts pēc Svētās Mises un tūlīt pēc tam privātās parādīšanās laikā Viņas statujas priekšā, kas ilga 20 minūtes, un, kurā Jaunava Marija bija svinīga Viņas plīvojošajā plīvurā.)

post-separator