Ceturtdiena, 2011.g., 1.decembris

269. Tiek organizēts šausmīgs karš
Ceturtdiena, 2011.g. 1.decembris, pl.12.00

Mana meita, pasauli piemeklēs Lielā Pārmācība, lai aizsargātu nevainīgos.
Tiek gatavots liels ļaunums, nežēlība, kas varētu radīt briesmīgu pasaules karu.
Mana Tēva Roku kritīs un sodīs šīs sātana slazdā noķertās dvēseles. Tām netiks atļauts realizēt savu ļauno plānu līdz galam.
Bērni, tik maz no jums visā pasaulē zina, kas patiesībā notiek. Tik piesardzīgas ir šīs grupas, ka tas, ko jūs redzat savā priekšā, ir aizplīvurots, un, kad tauta uzbrūk tautai, tas nav gluži tā, kā jums šķiet. Ir apzināts mēģinājums radīt karu, lai nogalinātu miljoniem cilvēku.
Mans Tēvs nespēj stāvēt malā. Viņam ir jāiejaucas.
Lūdzieties, lūdzieties un lūdzieties, bērni, par dvēseļu pestīšanu.

Jūsu mīļotais Pestītājs
Jēzus Kristus

post-separator

270. Jaunava Marija: Pārmācība notiks
Ceturtdiena, 2011.g. 1.decembris, pl.23.00

(Šis vēstījums tika saņemts pēc parādīšanās, kas ilga 30 minūtes, un, kuras laikā Vissvētākā Jaunava Marija nepārtraukti raudāja, kas vizionārei (pravietim) Marijai Dievišķai Žēlsirdībai radīja daudz ciešanu, un, kura teica, ka tas bija sirdi plosoši).
Mans bērns, manas bēdas par tik acīmredzamu ļaunumu pasaulē plosa manu Sirdi, jo es redzu šīs pazudušās dvēseles ienirstam dziļāk tumsas bezdibenī, no kura nav atgriešanās.
Sātans tagad pašapmierināti smīn, mani bērni, jo viņš ātri nozog to dvēseles, kuriem nav mīlestības uz Dievu viņu sirdīs. Tas ir baisi, mans bērns, ka šīm pašām dvēselēm nav ne jausmas, ar ko tās saskarsies pēc nāves.
Manas asaras plūst nebeidzamu bēdu upēs, kad es skatos arī uz milzīgajām mokām un ciešanām, kuras mans Dēls pārdzīvo tieši tagad.
Mana Debesu Tēva Roka tagad ir gatava krist kā pārmācība dažās pasaules daļās. Tās valstis, kuras plāno briesmīgas zvērības, lai nogalinātu tautas, tiks bargi sodītas. Es nevaru atturēt mana Tēva Roku – tāds ir Viņa Dusmu apmērs.
Lūdzieties par tiem, kas saskaras ar šo bargo sodu. Lūdzieties par viņu dvēselēm. Viņu darbības ir jāpārtrauc, vai viņi iznīcinās miljoniem manu nabaga bērnu dzīvju. Viņu ļaunā rīcība nav pieļaujama, tomēr viņi centīsies radīt briesmīgu iznīcību citām tautām, kuras viņi redz kā savus ienaidniekus.
Lūdzieties, lūdzieties, lūdzieties pirms pārmācības, lai atvieglotu nevainīgo cilvēku ciešanas.

Jūsu mīļā Māte
Sāpju Karaliene

post-separator